تبلیغات

السا یکی از پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی صنایع هنری است. السا منبع مطالب آموزشی، مقالات راهنمای ساخت، بررسی محصول و مقالات تحلیلی است. السا مورد اعتمادترین رسانه برای رویدادهای صنایع هنری، بررسی تجهیزات و پوشش نمایشگاه‌های هنری برای کاربران ایرانی است.

شبکه‌های اجتماعی

۳۱۵K

بازدید صفحه

۱۶.۵M

بازدیدکننده ماهیانه

۵.۴M

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی زومیت در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در زومیت ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق تلفن‌ ۶۶۶۸۳۲۸-۰۹۳۵  یا آدرس  ایمیل ads@elssahc.ir با ما در ارتباط باشید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های زومیت در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب زومیت معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن‌ ۶۶۶۸۳۲۸-۰۹۳۵  یا ایمیل ads@elssahc.irتماس بگیرید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را در این بخش مطالعه کنید.

الکسا جهان

۷۱۵,۵۴۶

الکسا ایران

۲۹,۱۱۰

 جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، السا بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات السا در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از السا را خواهید داشت. السا مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و زومیت تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم السا نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳  لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در زومیت به شاخه‌ی رپورتاژ آگهی مراجعه کنید. برای رزرو رپورتاژ آگهی با ایمیل ads@elssahc.ir یا شماره تماس ۶۶۶۸۳۲۸-۰۹۳۵ در ارتباط باشید.